YayBlogger.com
BLOGGER TEMPLATES

piątek, 8 lutego 2013

Photo Challenge - day 5

Dzisiaj piąty dzień wyzwania fotograficznego, a tematem jest
MIŁOŚĆ
Miłość, miłość, miłość... temat rzeka...
Nie czas ani miejsce na dyskutowanie czym ona jest. Nie na tym też chyba polega zadanie. Jedno jest pewne. Raz dodaje nam skrzydeł, a kiedy indziej- strąca jednym kopnięciem na samo dno. Trzyma przy życiu. Nadaje mu sens ? Każdy spojrzy na nią inaczej, jako na karę- nieszczęśliwie zakochany. Jak na nagrodę- ten który zasypia i budzi się przy ukochanej osobie. Nie ma co ukrywać, że nikt nie chciałby być "skazany" przez los na miłość nieodwzajemnioną, ale jaki mamy na to wpływ ? Pewnie taki sam, jak na to, że ludzie nigdy nie przestaną zabijać wielorybów...
Odbiegając, nikt nie powiedział, że miłość to tylko kobieta-mężczyzna (kobieta-kobieta, mężczyzna-mężczyzna). Nie, nie bójcie się, nie wspomnę o miłości do jedzenia :D Piękna, bezgraniczna i zawsze obustronna... miłość do zwierząt : )

 I jeszcze na deser ostatni przykład. Miłości niesamowicie namiętnej, nieposkromionej. Miłości do podróżowania, poznawania świata, ludzi, przyrody. Pragnienia, które nigdy nie wygaśnie. Bo kiedy zapali się już taką iskierkę, to nigdy nie przestanie się ona tlić..I jako wisienka na torcie, piosenka dla wszystkich szczęśliwie i nieszczęśliwie zakochanych... : )
Kochajcie. I bądźcie kochani.8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Moje ulubione miejsce w najpiękniejszym mieście Polski- Wrocławiu <3

   Usuń
  2. Jeeeeeeej, zazdroszczę jak nie wiem co ! MARZĘ o studiowaniu tam :D

   Usuń
 2. :) Pięknie... prawdziwie, a wisienka też cudna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo cieszę się, że się podoba : ) Myślę, że będę takimi wisienkami dekorowac bloga coraz częściej, więc zapraszam po więcej : )

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Majeczka : ) Niestety właścicielką jest złotowłosa na zdjęciu, a szkoda, bo sama chętnie wzięłabym takiego małego przyjaciela do siebie : c

   Usuń

Powiedz, co o tym sądzisz :)